Frequently Asked Questions

Sıkça Sorulan Sorular

İstediğiniz cevap bulabilirsiniz. Lütfen bize ulaşın ve yardım etmekten mutluluk duyarız.

Teamspeak 3 Hizmetleri Hakkında

Soru başlıklarına tıklayarak ilgili soruların cevaplarını bulabilrisniz..

Team Speak İnternet yoluyla kaliteli ses iletişimi gerçekleştirebileceğiniz bir yazılımdır. Programın asıl hedefi konferans görüşmelerinin internet ortamında yapılabilmesini sağlamaktır.
Teamspeak Kullanıcı sürümünü resmi sitesinden ücretsiz olarak indirebilrsiniz. Ücretsiz indir
Sitemizde size uygun olan paketi secip satın al butonuna bastığınızda karşınıza gelen adımları tamamlayarak teamspeak hizmetiniz teslim edilmektedir.
TSDuragi.com olarak müşterilerimizi düşünüyoruz, otomatik yetki sistemi sayesinde tüm yetkiler %100 açıksız bir şekilde sizlere sunulmaktadır, size sadece teamspeak sunucunuzun keyfini sürmek kalıyor..
Evet, Yurtiçi/Yurtdışı özel korumalarımız mevcut Fakat belirli bir limitin üzerinde gelen DDos atacklarına karşı sunucu anlık olarak suspend etmekteyiz.

TSDuragi Panel Sistemleri Hakkında

Tüm paketlerimizde özel müşteri yönetim için panel sistemi bulunmaktadır.

Bu panel Tüm teamspeak hizmetlerinde müşterilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Müşteri panel'den istediği zaman sunucusunu stoplayabilr yada startlayabilir. Aynı zamanda anlık olarak yedek alabilir yada Yetki oluşturabilir.
Bu panel opsiyonel olarak müşterilerimize sunulmaktadır. PHP gelişmiş panelde kullanıcılar birçok ayarlamaları panel üzerinden tek tık ile yapabilmektedir.
Opsiyonel olarak sunmuş olduğumuz bu bot sistemi kullanıcıların Teamspeak üzerinde Müzik dinlemelerine olanak sağlar bot sistemleri sürekli yada yarı zamanlı olarak çalışabilmektedir.
Teamspeak sunucunuzda aralıksız müzik çaldırabilrsiniz. Bilgisayarınızdan Yada Youtube üzerinden bot'a müzik yükleyebilrsiniz. Radyo yayınları bağlayabilrsiniz Aynı zamanda özel scripler ile sunucunuzu güzelleştirebilrisniz..