Kendi Hosting İşinizi Kurun

Çoklu domain barındırma ihtiyaçları için rezerve edilmiş sistem kaynaklarına ve yönetim panellerine ihtiyaç duyan kiraladığınız web alanını farklı siteler için kullanmanızı veya kendi müşterilerinize satabilmenizi sağlayan paylaşımlı bir web hosting çeşitidir.


Size özel sunulan kontrol paneli sayesinde kendi müşterilerinize hosting kaynakları atayabilir ve Kontrol paneli sayesinde alan, bant genişliği, müşteri alan adlarını tanımlama, yetkilendirme işlemlerini ve kolaylıkla yapabilirsiniz.


Main Benefits:

Sınırsız Trafik

Ücretsiz Kontrol Paneli

Sınırsız Disk Alanı

Sınırsız Kazanç Potansiyeli

...

Bayi Midi

Reseller

14.99

Ay

Sınırsız Trafik

10 Adet Web Sitesi

10 Adet MySQL Veritabanı

10 Adet Sub Domain

Satın Al

...

Bayi Alpha

Reseller

19.99

Ay

Sınırsız Trafik

20 Adet Web Sitesi

20 Adet MySQL Veritabanı

Sınırsız Sub Domain

Satın Al

...

Bayi Master

Reseller

24.99

Ay

Sınırsız Trafik

30 Adet Web Sitesi

30 Adet MySQL Veritabanı

Sınırsız Sub Domain

Satın Al

...

Bayi Mega

Reseller

29.99

Ay

Sınırsız Trafik

Sınırsız Web Sitesi

Sınırsız MySQL Veritabanı

Sınırsız Sub Domain

Satın Al

Powered by cPanel and LiteSpeed

Hostbil cPanel Türkçe arayüzü ile kullanıcılarınız websitelerini yönetirken, LiteSpeed sayesinde donanım ve Apache'ye oranla 9 kat daha hızlı websiteler. .

Kullanıcı dostu arayüzü.

Tek tıkla e-posta hesapları oluşturun.

Website oluşturma Softaculous.

Birkaç adımda veritabanı oluşturma.

HostBil'i Neden Tercih Etmeliyim ?

Kullanıcılarınıza ve size Litespeed, Softaculous ve Güvenlik Yazılımları ile reseller paketlerinde üst düzeyde performans sağlanmaktayız.

Anında Aktivasyon

HostBil kredi kartı ve mobil ödemelerde anında kullanmaya başlayabilir, banka havale ve eft'lerde bildirim atarak 10 dakikada paketinizi kullanabilirsiniz.

99.98% Uptime Garantisi

1000MBit/s (1 GBit) Anlık Port network hızı ile gelişmiş veri merkezi ve sorunsuz çalışan altyapı sayesinde son derece hızlı erişimin keyfini çıkarabilirsiniz.

Uzman Ekip

HostBil ekibimiz bıranşında sadece web hosting sektöründe uzmanlaşmış kişiler destek sağlamakta ve müsterilerimizin taleplerini en iyi sekilde karsılamaktır.

WebSite Oluşturma ve Güvenlik

HostBil ile tek tıkla script kurmalarını sağlamakta olup CXS yazılımı ile, hesabınıza yüklenebilecek zararlı yazılımları otomatik olarak silinmektedir.

Softacolous ile Kolay Kurulum

Tek tıklamayla uygulama yükleme özelliği sayesinde Wordpress, Joomla ve Drupal gibi popüler uygulamaları ücretsiz olarak kurulum sağlayarak ve Dünyaya açılın.

Sunucu Yönetimi

Hostbil tüm hosting paketlerinde cPanel kullanmaktadır. İşlemlerinizi, detaylar ile uğraşmadan,Türkçe web arayüzü sayesinde panelinizden kolayca yapabilirsiniz.